Monolingual

Monolingual 1.5.7

Usuń niepotrzebne języki

Programy instalowane na dysku komputera posiadają wiele wersji językowych. Darmowy Monolingual usuwa te, których nie potrzebujemy, powiększając przy tym ilość wolnego miejsca. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ogromna skuteczność

Wady

  • Niepełne polskie tłumaczenie
Więcej

Niezbędny
10

Programy instalowane na dysku komputera posiadają wiele wersji językowych. Darmowy Monolingual usuwa te, których nie potrzebujemy, powiększając przy tym ilość wolnego miejsca.

Monolingual to darmowy program pozwalający wygospodarować sporo wolnego miejsca na dysku twardym. Przeszukuje go i usuwa niechciane języki z wszystkich aplikacji. Umożliwia także pozbycie się nieużywanych układów klawiatury oraz skasowanie plików odpowiedzialnych za wspieranie procesorów o innej architekturze.

Interfejs Monolingual nie jest skomplikowany. Pozwala wybrać komponenty, które program ma usunąć. Informuje także o konsekwencjach podejmowanych przez nas akcji. Niektóre zwroty nie są przetłumaczone na polski, ale nie utrudnia to korzystania z programu. Po skończonej pracy użytkownik jest informowany jaka ilość przestrzeni dyskowej została zwolniona.

Dodatkowe miejsce na dysku zawsze się przyda. Monolingual wygospodaruje je dla Ciebie.

Monolingual

Download

Monolingual 1.5.7